O-nas

Części i artykuły rolnicze
rolniczy sklep internetowy Omasz.pl

Sklep z częściami do maszyn rolniczych Omasz.pl to doskonała opcja dla osób, które cenią sobie szybkie i wygodne zakupy online.
Specjalnością sklepu rolniczego Omasz.pl są części do maszyn rolniczych. W jednym miejscu zgromadziliśmy części zamienne do najbardziej znanych marek takich jak : Ursus, Zetor, Bizon, MTZ, T-25, Mesko, Sipma. Posiadacze zachodnich maszyn rolniczych także odnajdą tutaj odpowiednie części zamienne. W naszym sklepie oferujemy części do ciągników rolniczych oryginalne i zamienniki. U nas różnią się one wyłącznie ceną, nigdy jakością. Oferujemy części do takich maszyn rolniczych zachodnich marek, jak np. Amazone, Case, Claas, Clayton, Deutz Fahr, John Deere, Fella, Fendt, Fiat, Ford, Fortschritt, Gregoire Besson, Kemper, Krone, Kuhn, Kverneland, Lemken, Massey Fergusson, McCormick, Mengele, New Holland, Niemeyer, Overum, Perkins, Pottinger, Rabawerk, Renault, Same, Stoll, Vicon, Warfama, Welger  i wielu innych:
- części zamienne oryginalne i identyczne z oryginalnymi
- tarcze sprzęgłowe, łożyska
- paski klinowe i zębate
- filtry paliwa, oleju, powietrza, hydrauliki
- nożyki do kosiarek
- palce do podbieraczy i przewracarek

Pośród asortymentu oferowanego przez Omasz.pl znaleźć można części do pojazdów rolniczych oraz przyczep i maszyn (takich jak ciągniki rolnicze, kombajny, sieczkarnie, wozy asenizacyjne, kosiarki, przetrząsaczo – zgrabiarki, prasy kostkujące i rolujące, przewracarki, młynek bijakowy, przyczepy ciągnikowe, ładowacz cyklop i trol, siewniki zboża, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, sadzarki ziemniaków i kopaczki ziemniaków).

Nie zaniedbujemy także ciężkiej pracy hodowców. W kategorii zootechnika przygotowaliśmy dla Państwa części do dojarek jak i przewoźne dojarki dla krów i kóz Alfa Milk, poidła dla zwierząt, karmniki, dekoronizatory (produkty do usuwania rogów), produkty do pielęgnacji kopyt i racic oraz wymion, poskromy i poganiacza, części do schładzalników mleka. Wśród elementów, które trzeba wziąć pod uwagę przy hodowli zwierząt gospodarskich, jest odpowiedni wybieg. Warto zwracać uwagę na te elementy tworzące takie ogrodzenia, dbając o wybór dobrych jakościowo systemów, które będą gwarantowały komfortową opiekę nad zwierzętami, a także zapewnią im bezpieczeństwo. Internetowy sklep rolniczy Omasz.pl może zaproponować w tym zakresie odpowiednie wyposażenie i najlepsze rozwiązania, takie jak ogrodzenia Alfa Milk, elektryzatory pastwiskowe, taśmy oraz sznurki i druty do ogrodzeń elektrycznych, izolatory i uchwyty bram do elektryzatorów pastwiskowych, przyrządy pomiarowe, paliki pastwiskowe do ogrodzeń elektrycznych.

Artykuły gospodarcze i ogrodnicze do każdego gospodarstwa!
Szeroką gamę produktów stanowią również artykuły ogrodnicze niezbędne w każdym gospodarstwie domowym czy rolnym. Polecamy między innymi narzędzia ogrodnicze ( kosy, motyki, widły, szpadle, szufle, sekatory, szczotki, miotły), opryskiwacze, węże i systemy podlewania, agrowłókniny. Oprócz wymienionych wyżej produktów w naszym sklepie można znaleźć artykuły gospodarcze przydatne w każdym domu, warsztacie samochodowym oraz różnego rodzaju środki do deratyzacji myszy, szczurów, nornic, kun, oraz owadobójcze -  much, gzów, komarów i kleszczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!

Profesjonalne doradztwo, błyskawiczna  dostawa
Oprócz sprawdzonych i niezawodnych produktów, w tym części do ciągników czy części do kombajnów od renomowanych producentów, gwarantujemy naszym Klientom najwyższy standard obsługi i atrakcyjne ceny. Nasza obsługa klienta jest nastawiona na potrzeby ale także oczekiwania klientów.  Nasi Klienci mogą i powinni pytać o wszystko, jeśli mają jakiekolwiek wątpliwości. Odpowiemy na każde pytanie. Szczegółowo wyjaśnimy, rozwiejemy wątpliwości. Sklep Omasz.pl to solidny partner dla każdego Rolnika. O jakości naszych usług najlepiej świadczą setki zadowolonych klientów. Sprawdź opinie o nas