Silikon 350 st.C 250ml czerwony samowyładowczy

Indeks: 091326

CZERWONY Silikon wysokotemperaturowy: jest masą klejącą-uszczelniającą na bazie wysokowartościowego 100% silikonu. Gwarantuje szybkie i elastyczne połączenie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wodę, benzynę, kwasy, zasady, oleje. Zastosowa...

Sprawdź dostępność i cenę telefonicznie lub mailowo.

27,90 zł brutto

Masz uwagę lub pytanie zadzwoń (616 242 757) lub napisz
Płatności elektroniczne zabezpiecza First Data
Dostawa kurierem DPD już od (25zł) *za zakupy powyżej 1000zł darmowa wysyłka
Gwarancja jakości, 14 dni na zwrot towaru, 100% zadowolenia
Wszystkie produkty znajdują się w naszych magazynach

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Więcej informacji

CZERWONY

Silikon wysokotemperaturowy: jest masą klejącą-uszczelniającą na bazie wysokowartościowego 100% silikonu. Gwarantuje szybkie i elastyczne połączenie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wodę, benzynę, kwasy, zasady, oleje.

Zastosowanie: Idealnie zastępuje uszczelki w samochodach i ciągnikach rolniczych. Nadaje się do uszczelniania silników, skrzyń biegów, mostów napędowych, układów wydechowych oraz maszyn rolniczych i kominków.

Właściwości: Odporność termiczna temp. od -60°C do +250°C (okresowo do +350°C). Temperatura stosowania od +5 do +35. Zaczyna schnąć po ok. 10min

Podobne do: 174017,

Grupa: CHEMIA WARSZTATOWA

Recenzje

Napisz recenzję