250018 NEPOREX 2 SG larwicyd na muchy zwalcza larwy 1 kg omasz.pl Powiększ

NEPOREX 2 SG larwicyd na muchy zwalcza larwy 1 kg

250018

Nowy produkt

119,01 zł z VAT

Dodaj do listy zakupów

Płatności Elektroniczne
Płatności Elektroniczne

mucha dezynsekcja larwicyd larwa

Larwicyd na muchy 1kg
regulator wzrostu owadów, przeznaczony do zwalczania larw much
działa na larwy much, nie zabija dorosłych owadów, wystarcza nawet na 2000 m2, do posypywania, opryskiwania oraz polewania

Preparat NEPOREX 2 SG rozpuszczalny w wodzie granulatem działającym jako regulator wzrostu owadów, który wpływa na proces przepoczwarzania się larw much. Nie zabija przy tym dorosłych owadów. Eliminacja dorosłej populacji much następuje stopniowo i staje się widoczna od jednego do dwóch tygodni po zastosowaniu preparatu.
ZASTOSOWANIE

Preparat można stosować poprzez posypywanie, opryskiwanie lub polewanie w oborach, stajniach, chlewniach i innych miejscach rozmnażania się larw much. Przed zastosowanie preparatu NEPOREX 2 SG należy zidentyfikować miejsca rozmnażania się much i wszystkie te miejsca potraktować środkiem równocześnie. Środek należy stosować tylko na miejsca rozmnażania się much. Nie zaleca się stosowania preparatu na miejsca odpoczywania much (ściany, sufit), ponieważ nie działa na dorosłe postacie much.
SPOSÓB UŻYCIA

Zalecana wielkość dawki wynosi 0,5 g substancji czynnej na m2, niezależnie od sposobu zastosowania.

Posypywanie:

Preparat zastosować bezpośrednio i równomiernie na miejsca namnażania się much. Stosować posypywanie tylko w przypadku mokrego lub płynnego obornika.

Opryskiwanie:

Rozpuścić i dokładnie wymieszać wskazaną ilość preparatu w odpowiadającej objętości wody. Rozpylać na miejsca rozmnażania się much za pomocą opryskiwacza plecakowego lub automatycznym urządzeniem rozpylającym.

Polewanie:

Rozpuścić o dokładnie wymieszać wskazaną ilość preparatu w odpowiadającej objętości wody. Stosować równomiernie na miejsca rozmnażania się mucha za pomocą konewki.

Zalecane przerwy w stosowaniu preparatu zależą od zarządzenia i metod przetrzymywania zwierząt, jak i od warunków klimatycznych. Może zmieniać się od 2-3 tygodni do paru miesięcy.

skład: cyromazyna 20 mg/g (2%)